Zajęcia rozwijające kl. 1-3
Kółko plastyczne "Między nami dzieciakami" kl. 0: pani Henryka Oparka - czwartek 1330-1415 sala 11
Rozszerzony język angielski kl. 1a: pani Aleksandra Bilicka - środa 950-1035 sala 18
Rozszerzony język angielski kl. 1b: pani Aleksandra Bilicka - wtorek 950-1035 sala 18
Rozszerzony język angielski kl. 1c: pani Aleksandra Bilicka - środa 855-940 sala 18
Rozszerzony język angielski kl. 2a: pani Patrycja Szymańska - czwartek 950-1035 sala 36
Rozszerzony język angielski kl. 2b: pani Patrycja Szymańska - poniedziałek 800-845 sala 36
Rozszerzony język angielski kl. 3a: pani Monika Anioła - wtorek 800-845 sala 40
Rozszerzony język angielski kl. 3b: pani Monika Anioła - poniedzialek 1145-1230 sala teatralna
Zajęcia matematyczne "Zabawy z matematyką" kl. 3a: pani Jolanta Jarczak - środa 1250-1335 sala 17
Zajęcia matematyczne "Od myślenia... głowa boli" kl. 3a: pani Lucyna Joachimiak - wtorek 950-1035 biblioteka
Nauka pływania kl. 3a/3b: pani Jolanta Jarczak piątek 1130-1415 basen Pałacu Młodzieży
Zajęcia wokalne kl. 1-3: pani Małgorzata Nowakowska - środa 1540-1625 sala 37
Zajęcia taneczna kl. 1-3: pani Małgorzata Nowakowska - środa 1445-1530 sala 36
Zajęcia rozwijające kl. 4-8
Kółko teatralne "No Drama" kl. 4: pani Monika Anioła - wtorek 1350-1435 sala 12
Rozszerzony język angielski "English Club" kl. 4: pani Monika Anioła - wtorek 1445-1530 sala 12
Koło polonistyczno-dziennikarskie "W labiryntach języka" kl. 5a: pani Monika Ceberek - piątek 1250-1335 sala 50
Koło polonistyczno-teatralne "Podróże po literaturze" kl. 5b: pani Grażyna Krzewicka - poniedziałek 1445-1530 sala 52
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego kl. 5c (co drugi tydzień): pani Patrycja Szymańska - piątek 800-845 sala 55
Koło polonistyczno-dziennikarskie "Język polski - lubię to!" kl. 6a: pani Ewelina Popielarz-Zajdel - wtorek 855-940 sala 42
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego "Spoko English" kl. 6b: pani Marta Karsz - poniedziałek 1045-1130 sala 49
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 7a: pani Monika Ceberek - poniedziałek 1045-1130 sala 21
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 7b: pani Grażyna Krzewicka - piątek 1350-1435 sala 52
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 7c: pani Anna Maniewska -
Kółko przyrodniczo-ekologiczne "Jestem eko" kl. 7a/7b: pani Barbara Cyran - poniedziałek 1445-1530 sala 54
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 8a: pani Sylwia Redecka - poniedziałek 1250-1335 sala teatralna
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. 8a: pan Janusz Bielewicz - wtorek 1445-1530 sala 51
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego kl. 8a: pani Patrycja Szymańska - wtorek 855-940 sala 55
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 8b: pani Ewelina Popielarz-Zajdel - piątek 1045-1130 sala teatralna
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. 8b: pani Jowita Kuczyniecka - poniedziałek 1350-1435
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego kl. 8b: pani Marta Karsz - wtorek 800-855 sala 49
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 8c: pani Sylwia Redecka - środa 1855-940 sala 55
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. 8c: pan Janusz Bielewicz - wtorek 950-1035 sala 51
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego kl. 8c: pani Patrycja Szymańska - czwartek 1250-1335 sala 55
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego kl. 8d: pani Apolonia Grzywa - środa 1445-1530 sala 12
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. 8d: pan Janusz Bielewicz - piątek 1445-1530 sala 51
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego kl. 8d: pani Lucyna Jagła - czwartek 1250-1335 sala 18
Zajęcia kulinarne "Gotuj z klasą" kl. 4-8: pani Ewa Witkowsk-Fanslau, pani Małgorzata Lis - czwartek 1630-1800 sala 42
Zajęcia wokalno-instrumentalne kl. 4-8: pani Ewa Witkowsk-Fanslau - poniedziałek 1630-1730 sala 12
Zajęcia sportowe kl. 4-6 chłopcy: pan Damian Wójtewicz - środa 1640-1740 sala gimnastyczna
Zajęcia sportowe kl. 7-8 chłopcy: pan Damian Wójtewicz - wtorek 1640-1740 sala gimnastyczna
Szkolny Klub Sportowy MSiT kl. 4-8 chłopcy: pan Jarosław Palacz - czwartek i piątek 1540-1640 sala gimnastyczna
Szkolny Klub Sportowy MSiT kl. 4-8 chłopcy: pan Damian Wójtewicz - wtorek i środa 1540-1640 sala gimnastyczna
Zajęcia Sportowe z Profilaktyki Uzależnień (Miasto Bydgoszcz) kl. 4-8 chłopcy: pan Jarosław Palacz - czwartek 1645-1815 sala gimnastyczna
Zajęcia Sportowe z Profilaktyki Uzależnień (Miasto Bydgoszcz) kl. 6-8 dziewczęta: pani Grażyna Kruszyk - poniedziałek 1540-1710 sala gimnastyczna