Bal karnawałowy w świetlicy

18 stycznia 2023 r. w świetlicy odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców. Pod kolorowymi maskami, które dzieci wykonywały podczas zajęć plastycznych, trudno było rozpoznać kto jest kim. Dzieci przebrały się za różne postaci i zwierzęta. Na początku balu odbyła się prezentacja, podczas której każdy uczestnik balu pokazywał swój strój. Wśród wielu byli m.in.: policjanci, księżniczki, supermeni, koty, wilki, pokemony i inni bohaterowie. W czasie balu dzieci brały udział w różnych konkursach, za które otrzymały słodkie nagrody i medale, głosowały na najciekawsze przebranie, były wspólne tańce i zabawy taneczne. Zwyciężczynią została Tosia z klasy 3b. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego poczęstunku.

To było radosne i taneczne popołudnie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Na pamiątkę zrobiliśmy wspólne zdjęcie.