Opublikowano: 2020-10-25 17:29, Numer artykułu: 32548 , Autor: K.Rymarska

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Choć nieco inaczej niż w poprzednich latach, było naprawdę miło i sympatycznie. Uczniowie, z pomocą pani Aleksandyr Frącz-Zakrzewskiej oraz pani Ewy Witkowskiej-Fansalu, przygotowali dla każdego Nauczyciela oraz Pracownika Szkoły piękną laurkę. Podziękowali za trud i wysiłek włożony w ich edukację i wychowanie oraz złożyli życzenia zdrowia i wytrwałości w dalszej pracy. Pani Dyrektor wręczyła kwiaty nauczycielom, a klasa 8b zorganizowała quiz "Zgadnij kto to?". Samorząd Uczniowski zaprosił do zabawy: "Rozpoznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego". Najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielili: Anna Krokowska, Wiktoria Wardencka oraz Jakub Cholewiński. Gratulujemy!