Festiwal biegów długich

W poniedziałek 28 października 2020 roku, odbyły się w naszej szkole zawody biegowe na długim dystansie. Na starcie stanęło 36 śmiałków gotowych zmierzyć się z wyczerpującym dystansem 600m (klasy IV-VI) oraz 1000m (klasy VII-VIII). W kategorii dziewcząt klas IV-VI najlepsza okazała się Natalia Kucharska, która pokonała Roksanę Ciskę, oraz Julię Gronowską. W tej samej kategorii wiekowej, wśród chłopców zwyciężył Stasiu Gronowski, przed Oskarem Burzyńskim, oraz Ivanem Lodinovem.

W kategorii dziewcząt klas VII-VIII najszybsza była Wiktoria Wanecka, przed Natalią Pilarską, oraz Apolonią Molendą. W biegu finałowym, wśród najstarszych chłopców, swoją dominację  w biegach długich potwierdził Dominik Gwiazdowski. Przez większość dystansu zaciętą walkę toczył z nim Antek Kostkowski, lecz finisz w wykonaniu Dominika był piorunujący. Po zaciętej walce z Igorem Bednarkiem, podium uzupełnił Damian Ziętak.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękną walkę z przeciwnikami oraz własnymi słabościami.

Zapraszamy za rok, w jeszcze lepszej formie.