Gala dla Mistrzów

„Non scholae, sed vitae discimus”

13 marca w Szkole Podstawowej nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta Gala dla Mistrzów. Uroczystość ta, weszła w tradycję szkoły, aby uczcić wysokie wyniki w nauce i sporcie po pierwszym półroczu roku szkolnego naszych wspaniałych i dzielnych uczniów. Laureaci otrzymali z rok wychowawców oraz Pani Dyrektor Iwony Zwirkowskiej pamiątkowe dyplomy oraz książki. Podczas gali nie mogło zabraknąć występów artystycznych, uczniowie zaprezentowali talenty wokalne, muzyczne oraz taneczne. W uroczystości wzięli udział uczniowie szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele oraz rodzice wyróżnionych uczniów.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych miesiącach pracy!