Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września był bardzo pogodnym dniem i to nie tylko ze względu na słoneczną pogodę. Radość i głośne rozmowy było słychać w murach naszej szkoły, ponieważ ponownie mogliśmy spotkać się wszyscy. Mając na uwadze obostrzenia związane z pandemią miło było znowu przywitać się z kolegami i koleżankami, porozmawiać, podzielić się wrażeniami z wakacji i zobaczyć całą klasę w komplecie.

Od 8.00 rano głośny dzwonek witał starszych i młodszych uczniów szkoły. W sali gimnastycznej gdzie odbyły się uroczystości inaugurujące nowy rok szkolny 2021/22 pani dyrektor Iwona Zwirkowska serdecznie witała wszystkich uczniów. Przedstawiła nowego wicedyrektora szkoły panią Aleksandrę Tydryszewską oraz pozostałych nauczycieli, wychowawców. Podczas spotkania nauczyciele historii przypomnieli, że 1 września to nie tylko początek roku szkolnego, ale również rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Po uroczystościach w sali gimnastycznej uczniowie rozeszli się do sal ze swoimi wychowawcami na krótkie spotkania informacyjne.

Od 2 września zaczynamy naukę stacjonarną. Przez pierwsze dwa dni będą to spotkania na świeżym powietrzu integrujące zespół klasowy, później bierzemy się ostro do nauki.

POWODZENIA I WIELE SUKCESÓW