Listopad w 1b

Trzeci miesiąc w szkole przebiegł interesująco. Zaczęliśmy od Dnia Postaci z Bajek, w bajkowych strojach uczestniczyliśmy w zajęciach lekcyjnych. O zdrowym odżywianiu przypomnieliśmy sobie biorąc udział w akcji Śniadanie Daje Moc, przygotowaliśmy zdrowe pożywne śniadanie, które zjedliśmy, Wzięliśmy również udział w akcji Szkoła do hymnu i wspólnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu, reprezentując postawę patriotyczną. Wybraliśmy się z Panią do Filharmonii Pomorskiej na koncert Pieśni Patriotycznych, poznaliśmy pieśni żołnierskie, które towarzyszyły naszym pradziadkom podczas walki o nasz kraj. Nasz kolega Natan zdobył III miejsce w konkursie plastycznym „Złota Polska Jesień”, bardzo jesteśmy z niego dumni. Teatr „Nawigator” zagościł w naszej szkole i zaprosił nas na przedstawienie „Magiczna księga świata”, które było pełne humor, bardzo nam się podobało. Na zajęciach z panią lubimy grać w gry planszowe i uczymy się radzić sobie z porażką, wychodzi nam to coraz lepiej. Pod koniec miesiąca uczciliśmy Dzień Pluszowego Misia i braliśmy udział w zabawach do których mogliśmy zaprosić nasze pluszaki. Z niecierpliwością czekamy na grudzień.