Ogólnopolski Konkurs "Kim będę"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "Kim będę". Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zajęliśmy I miejsce.

Prace wykonały Amelia Aleksiewicz kl.3c, Oliwia Nowicka kl.3c, Kaja Michalak kl.3c, Lena Żurawska kl.3c, Sandra Sadłowska kl.3b.

„KIM BĘDĘ”

Celem konkursu było zainspirowanie do poszukiwań informacji o zawodach i świecie pracy. Rozwijanie postawy tolerancji oraz szacunku dla ludzi wykonujących różne zawody. Rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej i aktywności twórczej.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie w formie papierowej plakatu o wymiarach: 50cm x 70cm (nie większy). Każdy z uczestników konkursu przygotował jedną indywidualną pracę plastyczną, w dowolnej technice graficznej lub malarskiej prezentującą wymarzony dla siebie zawód.

Gratulujemy!

Pedagodzy szkolni