Spotkanie integracyjne klas pierwszych i grupy zerowej

31 sierpnia 2021 r., w przededniu inauguracji nowego roku szkolnego, w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku rozpoczną naukę. O godzinie 16.00 w sali gimnastycznej pani dyrektor Iwona Zwirkowska bardzo ciepło i serdecznie powitała gości. Przedstawiła nauczycieli, którzy będą uczyć w klasie zerowej oraz pierwszych, pedagogów oraz wychowawców świetlicy. Następnie wychowawcy zabrali dzieci do klas na krótkie spotkanie integracyjne. W tym czasie rodzice otrzymali kilka cennych wskazówek od pedagogów jak wspierać i pomagać dzieciom w realizacji nowych obowiązków szkolnych. Wychowawczynie świetlicy również krótko przedstawiły najważniejsze zasady funkcjonowania świetlicy.

To było bardzo ważne i owocne spotkanie, pozwoliło bowiem dzieciom, chociaż w małym stopniu przełamać lęk, niepewność czy niepokój przed podjęciem nauki w szkole.