Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 2 października 2020 r. w naszej szkole obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia cała szkoła była ozdobiona działaniami z mnożeniem i dzieleniem. Wszyscy uczniowie sprawdzili swoją znajomość tabliczki mnożenia. Po pozytywnie rozwiązanych wylosowanych przykładach uczniowie otrzymywali certyfikat „Eksperta tabliczki mnożenia”. Ponadto podczas lekcji uczniowie klas 0-3 wykonywali karty zadań a starsze klasy rozwiązywały quizy i testy z wykorzystaniem kodów QR. Podczas zajęć wychowania fizycznego klasy mogły uczestniczyć w grze „Królowa skakanki” i „Piłkarz matematyk”. W trakcie przerw uczniowie zadawali sobie nawzajem oraz pracownikom szkoły pytania związane z tabliczką mnożenia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.