Wieści z 1c

Po feriach zaczęło się ciekawie. Był bal karnawałowy i mnóstwo zabaw przy muzyce. Ciekawe zajęcia matematyczne z wykorzystaniem zegarów, potrafimy już odmierzać czas. Wykonaliśmy skarpetkowe bałwanki na zajęciach z plastyki. A na wycieczkę wybraliśmy się do Straży Pożarnej, gdzie dowiedzieliśmy się jak należy zachowywać się w sytuacji zagrożenia życia i pożaru. Znany już numery alarmowe. Gościliśmy również w naszej klasie przedszkolaków i wspólnie z nimi bawiliśmy się przy muzyce. Nasi rodzice wzięli udział w projekcje „Wszystkie kolory świata”, V edycja „Uszyj laleczkę, daj dzieciom nadzieję”, i uszyliśmy lalki na sprzedaż, aby pieniądze przekazać na zakup szczepionek ratujących życie dzieciom w Afryce. Bardzo lubimy pomagać.