Wrzesień w zerówce

DZIEŃ   KROPKI

15 września w klasie 0 obchodziliśmy Dzień Kropki. W tym dniu dzieci wysłuchały opowiadanie Petera Reynoldsa pt: "Kropka", którego główną bohaterką jest Vashti. Nie zabrakło w tym dniu zabaw, gier i kropkowej mody.

DZIEŃ  GŁOŚNEGO  CZYTANIA

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. W ramach tej akcji w naszej grupie nasza pani czytała nam książkę "Detektyw Pozytywka". Wszystkie dzieci w skupieniu i zaciekawieniu słuchały  opowieści oraz z wielką ochotą oglądały kolorowe ilustracje.

DZIEŃ CHŁOPAKA W ZERÓWCE

W dniu 30 września świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Czas upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach. Nie zabrakło także konkursów dla chłopców, gdzie musieli się wykazać manierami, wiedzą i wytrwałością. Dziewczynki złożyły życzenia i podarowały chłopcom upominki, a Pani wręczyła dyplomy "Super chłopaka". Na koniec zabawy wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek.

Nasza zerówka w okresie od 1 września 2020 r. do 13 czerwca 2021 r. będzie brała udział w Międzynarodowym projekcie edukacyjnym Emocje wspierającym rozwój emocjonalny i społeczny dzieci i młodzieży.