Bieg "Tropem Wilczym"

1 marca uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w biegu w biegu "Tropem Wilczym", aby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbył się na dystansie 1963 m - jest to odwołanie do roku, w którym zginął ostatni poległy w walce Żołnierz Wyklęty - Józef Franczak ps. Lalek. Nasi uczniowie rywalizowali biegnąc wzdłuż rzeki Brdy przy Operze Nova. Wszyscy uczestnicy biegu spisali się świetnie, natomiast szczególne wyróżnienie należy się Michałowi Kluz z klasy 4b, który z przewagą wygrał klasyfikację szkolną. Na drugim miejscu uplasował się Andrii Kabanets (5a) a trzecie miejsce zajął Szymon Buzanowski również z klasy 5a. Składamy gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich uczniów za udział w biegu upamiętniającym Żołnierzy Wyklętych.