Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne – edycja jesienna

W tym roku szkolnym kolejny raz wzięliśmy udział w zawodach sportowych "Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne".
W jesiennej edycji odbyły się dwa starty: 28 września i 4 października. Nasze zawodniczki startowały w skoku w dal oraz biegu na 60 m.
Nasza reprezentacja w składzie: Marika Nowak, Izabela Brzezińska, Emilia Cybulska z kl. 5c, Apolonia Urbanik z kl. 5b, Julia Mrotek i Paulina Kutarba z kl.4b dzielnie walczyła, aby zdobyć jak największą liczbę punktów do klasyfikacji. Wszystkie zawodniczki spisały się świetnie w obu startach, natomiast 4 października na podium stanęła Apolonia Urbanik zajmując II miejsce w biegu na 60 m z wynikiem 9,89 s.
Naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Życzymy powodzenia w kolejnych startach!