Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018 roku zerówkowicze obchodzili urodziny najmilszej zabawki i najlepszego przyjaciela. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. W zajęciach uczestniczyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe.... A każdy był piękny i wyjątkowy. Zerówkowicze poznali historię pluszowego misia, opowiadali również o swoim przyjacielu:

– mój Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to „ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony,

– ja na uszko mówię Misiowi wszystkie moje tajemnice i pomaga mi zasypiać.

Po pięknych opowieściach uczniów, wszyscy razem układaliśmy puzzle z wizerunkiem misia... Wykonaliśmy papierowe misie i ozdabialiśmy narysowane na kartce misie. Pluszowy Miś to prawdziwy przyjaciel dzieci, jest powiernikiem dziecięcych tajemnic, ociera im łzy oraz rozbawia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Trudno wyobrazić sobie życie bez pluszowych misiów.