Dzień Rodziny w zerówce

Kochani Rodzice!
Niech ten radosny dzień na zawsze
Wasze troski odsunie w cień.
Niech się śmieje do Was cały świat,
blaskiem szczęśliwych i długich lat!

19 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego, chcąc uczcić święto swoich, kochanych rodziców. przygotowały część artystyczną. Składały się na nią wiersze, taniec i  piosenki: "Kocham Cię mamo", "Nie boję się", "My rodzinę dobrą mamy".

Dzieci przygotowały również prezenty. W ten sposób, chciały szczególnie uhonorować i docenić swoich rodziców za trud wychowania, wsparcie i bezwarunkową miłość, którą darzą swoje pociechy.

Życzymy Wam jak najwięcej ciepła i serdecznych uczuć, wzajemnej bliskości, zrozumienia i tolerancji. Jak najwięcej spędzania wspólnego czasu, który pozwala budować nierozerwalne

i najcenniejsze z ludzkich więzi – więzi rodzinne. Bo wspólnie spędzony czas - to najlepszy prezent dla dziecka i dla rodzica!

Pliki do pobrania: