Dzień Życzliwości i Pozdrowień, Dzień Pluszowego Misia i andrzejki w klasie 6b... Jednym słowem: DZIEJE SIĘ!

Uczniowie klasy 6b włączyli się w działania organizowane w naszej szkole. Pamiętali, że życzliwe słowa mogą być krótkie i łatwe do wypowiedzenia, ale ich działanie jest naprawdę wielkie! Zatem na co dzień i od święta po prostu bądźmy przyjaźni, pomagajmy sobie, bądźmy wrażliwi na potrzeby innych, uprzejmi, integrujmy się!

Uczniowie chętnie też celebrowali sympatyczne święto i przynieśli do szkoły swoje pluszaki. Były one symbolem ciepła, poczucia bezpieczeństwa i wielu ważnych wspomnień... 30 listopada klasa 6b zorganizowała też zabawę andrzejkową. Było to super posumowanie listopadowych działań szkolnych i klasowych. Bawiliśmy się świetnie!