Listopad w 1b

8 listopada przygotowaliśmy wspólne, zdrowe śniadanie w ramach ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc - było zdrowo, kolorowo i smacznie.

12 listopada byliśmy w teatrze na przedstawieniu pt. "Wschód i zachód słonia", przygotowanym przez Baj Pomorski. Zdobyte wiadomości o pracy w teatrze wykorzystaliśmy na zajęciach w szkole.

22 listopada dzięki mobilnemu planetarium "udaliśmy się" w kosmos. Był dreszczyk emocji pod kopułą kina.

25 i 26 listopada w naszej klasie gościliśmy misie, z okazji ich święta. Pracowaliśmy metodą projektu "Wszystkie dzieci kochają misie".

Listopadowe atrakcje zakończyliśmy wspólną lekcją z partnerską klasą 7b "Jesień nie musi być szara i smutna" - były wiersze znanych autorów, wspólne zadania i zabawy. Jesteśmy dumni, że mamy wsparcie starszych kolegów.