"Mam talent" w naszej szkole

"Talent określa, co człowiek robi, nie określa, kim człowiek jest. Kiedy wiesz, kim jesteś, możesz dokonać wszystkiego..." myśl, której autorem jest znany na całym świecie pisarz Terry Pratchett, przyświecała uczestnikom pokazu "Mam Talent". Uczniowie 28 maja wypełnili parkiet sali gimnastycznej naszej placówki zorganizowanymi przez siebie pokazami. Na uczestników czekał występ na gitarze elektrycznej Szymona Bryczka, taniec w wykonaniu Marii Shramko i Roksany Ciskiej, Zofii Kostkowskiej i Wiktorii Orszagh, Weroniki Delatowskiej, czy Oleksndry Tiulkiny, taniec z elementami akrobatyki, który zaprezentowały dwa zespoły: 5b - Maja Stachowiak, Aleksandra Włodarczyk, Amelia Augustyn oraz 5c - Izabela Brzezińska i Marika Nowak. Ucztą dla uszu stała się recytacja Katarzyny Kostkowskiej oraz śpiew w wykonaniu Oleksandry Horodrychenko, Kamili Grzelarczyk, Mai oraz Andżeliki Bezrudczyk, Emilii Bubacz, Alicji Balcerak.

Wszystkie występy były wspaniałe i pokazywały niebywałe talenty naszych uczniów. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy!