Nasi kochani Rodzice - wspierają i pomagają

2 [d]

NASZA SZKOŁA PIĘKNIEJE DZIĘKI WSPÓŁPRCY I ZAANGAŻOWANIU RODZICÓW

Tradycją naszej szkoły jest organizacja w okresie bożonarodzeniowym KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców w przygotowanie i przeprowadzenie tego przedsięwzięcia udało się zebrać fundusze, które zostały przeznaczone na metamorfozę holu na I i II piętrze. Samorząd Uczniowski, po zapoznaniu się z oczekiwaniami koleżanek i kolegów z różnych klas i wsparciu Rady Rodziców, wybrał różne atrakcje na szkolne korytarze. Ze zgromadzonych środków zostały zakupione: pufy wypoczynkowe, ławeczki na hol, stoliki z kolorowymi krzesłami, 2 gry zręcznościowe - piłkarzyki oraz gry podłogowe. Takie wyposażenie pozwoli uczniom na urozmaicony wypoczynek i świetną zabawę podczas przerw.

Wasza pomoc, Drodzy Rodzice, sprawi, że po powrocie do szkoły, po miesiącach nieobecności, każda przerwa będzie wesoła, ciekawa i radosna.

RADA RODZICÓW

Tegoroczne środki zgromadzone na koncie Rady Rodziców, ze względu na zaistniałą sytuację spowodowaną COVID-19 zostaną zagospodarowane inaczej niż dotychczas. Prezydium Rady Rodziców podjęło decyzję o przyznanie środków na zakup:

• 6 tabletów do dyspozycji uczniów do wykorzystania podczas zajęć,
  • 2 laptopów do biblioteki szkolnej,
  • dysk wymienny do gromadzenia zdjęć szkolnych.

Tablety czekają już na uczniów w szkole. Natomiast zamówienie na laptopy i dysk jest w trakcie realizacji.

Państwa wpłaty na konto Rady Rodziców umożliwiły doposażenie szkoły w sprzęt elektroniczny, który z pewnością uatrakcyjni i ułatwi codzienną pracę uczniów.

Bardzo dziękujemy!

Link do laptopa: KLIK