Październik – wieści z klasy 3a

W szkole zostały przeprowadzone obchody Dnia Głośnego Czytania w ramach konkursu Szkolne Przygody Gangu Słodziaków. Był to również „Dzień Słodziaka”, można było przynieść swoje maskotki do szkoły.

25 października w ramach integracji klasowej został zorganizowany biwak w szkole, przez klasy 2c i 3a. Program biwaku był ciekawy: escape room, kalambury i tworzenie Magicznego Drzewa Słodziaków z rodzicami, mamy przygotowały pyszną kolację, potem były zawody sportowe, film, dyskoteka i walka na poduchy. Fajnie było spać w szkole.

O swoim zawodzie, o roli zdolności, zainteresowań i wytrwałości w wykonywaniu zawodu tancerza, opowiedział nam tata, jednego z uczniów klasy 2c. Było na sportowo i wcale nie tak łatwo.