Pomoc dla Gabrysi

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak wielki odzew podczas naszej zbiórka dla Gabrysi! Wszystko się nam cudownie udało - w piątek przekazaliśmy rodzinie pieniądze oraz prezenty - bon do Empiku, Focusa, pościele, pluszaki, materiały plastyczne, nutridrinki, żywność, środki chemiczne, itp.

Dziękujemy  również wszystkim, którzy podarowali słodkości na nasz kiermasz - udało nam się zebrać ponad 800 złotych!!!

Nasza szkoła - wy drodzy rodzice, wasze dzieci, nauczyciele, pracownicy szkoły po raz 6 udowodniliśmy, że słowa empatia, miłość, szacunek dla drugiego człowieka nie są nam obce. Że razem jesteśmy silni, że damy radę! Jesteśmy  dumni z naszej społeczności!

Mama Gabrysi przesyła Państwu ten oto list:

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
Chciałabym serdecznie Wszystkim podziękować za okazane wsparcie w tak trudnym dla naszej rodziny czasie.
Jesteśmy bardzo wzruszeni ogromem pomocy jaką od Was otrzymaliśmy.
Choroba Gabi spadła na nas niespodziewanie i całkowicie zmieniła nasze życie. Ale pokazała nam również, że mimo przeciwności losu jest wokół nas masa wspaniałych ludzi o wielkich sercach.
Serdeczne dziękujemy za każdy dar i życzymy Państwu i Państwa najbliższym zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Chciałabym również podziękować Pani Marcie Karsz oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania akcji pomocy dla Gabi!

Ola, mama Gabi