Powitanie wiosny

W piątek 22 marca najmłodsi uczniowie naszej szkoły witali WIOSNĘ. W gablotach pierwszego piętra pojawiły się pierwsze symptomy wiosny, kwiaty, uśmiechnięta i kolorowa Pani Wiosna. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły ubrani na zielono. Każda klasa mówiła wiersz lub śpiewała piosenkę o wiośnie oraz przedstawiała postać Pani Wiosny. Podczas apelu uczniowie klasy 1c wystąpili w wiosennym przedstawieniu. Zrobiło się naprawdę ciepło i słonecznie. Następnie uczniowie klas III - uczestnicy koła języka angielskiego zaprezentowali w języku angielskim przedstawienie pt. "A fly went by".

Na zakończenie apelu odbyło się podsumowanie projektu matematycznego „Matematyka dzika”. W ciągu całego tygodnia uczniowie pod nadzorem wychowawców realizowali szereg zadań matematycznych. Na apelu dzieci prezentowały okrzyk matematyczny oraz wzięły udział w pokazie mody matematycznej.

Ostatecznie I miejsce zajęła klasa 2a, II miejsce 3a i III miejsce klasa 2b i 3b.