Święto Rodziny

W środę 5 czerwca z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, Dnia Ojca w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i dzieci. Dzieci przywitały swoich rodziców recytacją wierszy o rodzinie. Następnie każdy uczeń przedstawiał swoich rodziców mówiąc o nich kilka słów, to samo zadanie wykonali rodzice. Padło wiele pięknych słów. W dalszej części spotkania rodzicie wraz z dziećmi wykonywali różne zadania min.: wspólne odbijali balony przy pomocy chustek, rysowali z zamkniętymi oczami wg instrukcji, trafiali piłeczkami do celu- przedmuchiwali, dekorowali babeczki, które wcześniej dzieci upiekły podczas zajęć kulinarnych. Na koniec nastąpiła degustacja babeczek, a dzieci odśpiewały piosenkę- Moja wesoła rodzina. Na spotkaniu panowała życzliwa, przyjazna i radosna atmosfera. Wszyscy ze sobą współpracowali i wzajemnie pomagali.

To było bardzo miłe popołudnie, podczas którego rodzice spędzili czas ze swoimi dziećmi dając im to co najcenniejsze - CZAS i SWOJĄ UWAGĘ.