Szkolny Konkurs „Mam Talent”
10 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent” dla uczniów klas 4–8. Wydarzenie było pełne emocji, kreatywności i niezapomnianych występów. Na szkolnej scenie zaprezentowali się wokaliści, instrumentaliści, akrobaci oraz tancerze. Swoje talenty artystyczne pokazały również uczennice uzdolnione plastycznie, a ich prace można było podziwiać na wystawie przygotowanej w holu na II piętrze.
Po obejrzeniu wszystkich prezentacji jury wyłoniło laureatów konkursu:
I miejsce – Maja Bezrudczyk (kl. 7b) – kategoria: prace plastyczne
II miejsce – Antonina Lisowska (kl. 4b) – kategoria: śpiew
III miejsce – duet akrobatyczny: Amelia Szyszka (kl. 5a) i Maja Stachowiak (kl. 7b)
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się zaprezentować swoje pasje i umiejętności. Dziękujemy za wspaniałe występy i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu „Mam Talent”!
Samorząd Uczniowski