SZLACHETNA PACZKA 2019 W SP 58

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tym roku włączyli się w organizację Szlachetnej Paczki w naszej szkole. Wasze otwarte serca pozwoliły na spełnienie wszystkich marzeń pani Teresy.  W sumie na naszą Paczkę złożyło się 15 kartonów zapełnionych żywnością, środkami czystości, odzieżą, butami, pościelą oraz lekami, jak również kuchenka i opał podarowane przez Rodziców naszego ucznia. Do naszych skarbonek zebraliśmy w sumie 1500 zł, które w całości zostały wydane na odzież, buty, leki, pościel, talony na żywność oraz kosmetyki. Zebrane dary oraz kwota przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. DZIĘKUJEMY !

Szczególne podziękowania składamy także uczniom, którzy pakowali oraz pomogli zawieźć nasze paczki. DOBRO WRACA.

Wszystkim Darczyńcom życzymy pełnych radości oraz ciepła Świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy Szlachetnej Paczki