Turniej Tenisa Stołowego

7 czerwca w naszej szkole został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna. Turniej był skierowany do uczniów klas 5-8 naszej placówki.

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły, przy których zaangażowano sędziów - uczniów. Wraz z nauczycielami wf-u czuwali oni nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Wiktoria Frąszczak z klasy 6c, a w następnej kolejności Lena Żurawska (6c), Marika Nowak (5c).

W kategorii chłopców klas 5 i 6 klasyfikację medalową zdominowała uzdolniona klasa 5b. Zwyciężył Michał Kluz, drugie miejsce zajął Oliwier Reimus, na trzeciej pozycji uplasował się Kacper Bąk.

W kategorii chłopców klas 7 i 8 najlepszym zawodnikiem okazał sie Yurii Kravchuk, drugie miejsce zajął David Zhovtobriukhov, a trzecie Alex Dolata.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.