Wigilia klasowa w zerówce

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej szkole uroczyście i rodzinnie przeżywamy ten czas. W dzień wigilii 22.12.2021 r. w naszej grupie zerówkowiczów od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki, dekorowały salę, a następnie wspólnie śpiewały najpiękniejsze polskie kolędy, co wprawiło wszystkich w świąteczny nastrój. Wszyscy złożyli sobie najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.