Wiosna na sportowo

Opublikowano: 2019-03-23 12:08, Numer artykułu: 11858 , Autor: K.Rymarska

Jak co roku w naszej szkole zorganizowaliśmy zabawy sportowe dla oddziałów zerowych pod hasłem "Wiosna na sportowo".

Zawody sportowe odbyły się na sali gimnastycznej i brały w nich udział: klasa 0 i klasa 1b z naszej szkoły oraz klasa 0 ze Szkoły Podstawowej nr 37 w Bydgoszczy. Stanowiska do poszczególnych konkurencji przygotowali pani Dorota Janik i pan Damian Wójtewicz. Następnie gotowi do rywalizacji w duchu fair play uczestnicy zostali zaproszeni do wspólnej rozgrzewki i konkurencji sportowych. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie w składzie: p. Dorota Janik i p. Damian Wójtewicz, p. Henryka Oparka i p. Agnieszka Waich. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia, nadzorowaniu przebiegu zawodów oraz sędziowaniu. Zawody sportowe były urozmaicone śpiewem i wierszykami o wiośnie. Nagrody i dyplomy uwieńczyły zakończenie rozgrywek międzyszkolnych. Bardzo dziękujemy za hojność naszym niezawodnym Darczyńcom – Radzie Osiedla Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto.