Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego "Brzoza"

22 maja uczniowie klas 0a, 2b i 2c i  wybrali się do gospodarstwa agroturystycznego "Brzoza" pod Toruniem, aby połączyć przyjemne z pożytecznym…, czyli ważny element edukacji ekologicznej ze wspólnym spędzeniem czasu wolnego na łonie natury.

Po dotarciu na miejsce nie mogliśmy wyjść z podziwu, gdyż ośrodek wyposażony był w mnóstwo atrakcji między innymi w rowery bmx, traktorki z przyczepami, samochody, gokarty, quady, zjeżdżalnię dmuchaną. Poza tym do dyspozycji dzieci była strzelnica pneumatyczna, karmienie zwierząt. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Po kilkugodzinnej zabawie organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i chleba. Po posiłku, z napełnionymi brzuchami leżeliśmy i odpoczywaliśmy na hamakach.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy… Wszyscy wróciliśmy do domu brudni, zmęczeni, ale jakże zadowoleni.