Wycieczka do Mikoszewa

Opublikowano: 2026-06-22 17:35

 

15 czerwca uczniowie klas 0, 1a oraz 1c wybrali się na wycieczkę do Mikoszewa. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywały świetne humory.

Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach, podczas których własnoręcznie wykonały miski z gliny oraz przygotowały zdrowe herbatki. Nie zabrakło także pysznego obiadu, który dodał wszystkim energii do dalszych atrakcji.

W programie wycieczki znalazł się również spacer po plaży w Jantarze. Uczniowie mieli okazję podziwiać nadmorski krajobraz oraz zakupić pamiątki, które będą przypominały im o wspólnie spędzonym czasie.

Choć pogoda nie była wymarzona, wszyscy wrócili do Bydgoszczy zadowoleni, pełni wrażeń i uśmiechnięci. To był dzień pełen nowych doświadczeń, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień.