Wycieczka do Mikoszewa
15 czerwca uczniowie klas 0, 1a oraz 1c wybrali się na wycieczkę do Mikoszewa. Mimo deszczowej pogody wszystkim dopisywały świetne humory.
Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach, podczas których własnoręcznie wykonały miski z gliny oraz przygotowały zdrowe herbatki. Nie zabrakło także pysznego obiadu, który dodał wszystkim energii do dalszych atrakcji.
W programie wycieczki znalazł się również spacer po plaży w Jantarze. Uczniowie mieli okazję podziwiać nadmorski krajobraz oraz zakupić pamiątki, które będą przypominały im o wspólnie spędzonym czasie.
Choć pogoda nie była wymarzona, wszyscy wrócili do Bydgoszczy zadowoleni, pełni wrażeń i uśmiechnięci. To był dzień pełen nowych doświadczeń, dobrej zabawy i niezapomnianych wspomnień.