XVII Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny

7 grudnia uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych wzięli udział w XVII Mikołajkowym Mityngu Lekkoatletycznym odbywającym się na obiekcie Bydgoskiego Centrum Sportu Zawisza. Nasza reprezentacja miała okazję sprawdzić się na wielu płaszczyznach: w dwuboju skocznościowym (skok w dal, wieloskok), dwuboju sprinterskim (bieg na 40 oraz 60m), w rzucie piłką lekarską oraz w sztafetowym biegu wahadłowym. Wszyscy nasi zawodnicy pracowali nie tylko na sukces indywidualny, ale także na sukces zespołowy. W obu klasyfikacjach mamy się czym pochwalić! Indywidualnie uczennica klasy 5c Izabela Brzezińska zajęła trzecie miejsce w dwuboju skocznościowym, natomiast w klasyfikacji zespołowej zajęliśmy drugie miejsce w konkursie rzutu piłką lekarską. Wspólnie udowodniliśmy, że praca zespołowa jest fundamentem sukcesu.
Składamy gratulacje dla wszystkich uczniów zaangażowanych w to wspólne osiągnięcie.
Reprezentacja SP58 w składzie: Alicja Balcerak, Julia Lewandowska, Kamila Grzelarczyk, Marcel Lipiec, Oliwier Krupski, Igor Jasiński, Marika Nowak, Izabela Brzezińska, Apolonia Urbanik, Hubert Kmita, Michał Kluz, Oliwier Reimus, Vanessa Jackowska, Kaja Michałek, Marta Balcerak, Andrii Kabanets, Kacper Bukowski, Aleks Nowacki.