DOBRE OBYCZAJE- turniej międzyszkolny

W środę 24 kwietnia w świetlicy odbył się międzyszkolny turniej pn. Dobre obyczaje. Głównym celem było propagowanie wśród uczniów zasad dobrego wychowania, kształtowanie kultury osobistej i kultury języka oraz umiejętności pracy w zespole.

Zaprosiliśmy przedstawicieli świetlic z SP37 i SP2. Trzyosobowe zespoły reprezentowały swoją świetlicę, naszą reprezentowali: Stanisław z 1c, Natan z 2c i Łucja z 3a.

Drużyny rywalizowały ze sobą wykonując zadania m.in.: odgrywanie scenek, rozwiązywanie testu, wskazywanie niewłaściwych zachowań, nakrywanie do stołu, wypisywanie zwrotów grzecznościowych. Walka była bardzo wyrównana. Ostatecznie  nasza świetlica zajęła I miejsce. Brawo. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody indywidualne oraz dla całej świetlicy.

I MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 58

II MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 37

III MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr2

Razem spędziliśmy miło i KULTURALNIE czas.