Szkolny Konkurs "MODLĘ SIĘ NA SWOIM RÓŻAŃCU"

Za nami już połowa miesiąca modlitwy różańcowej. Z tej okazji mamy propozycjędla wszystkich aktywnych i ambitnych uczniów.

Proponujemy rozwinąć swoją wyobraźnię i zaplanować użycie ciekawych artykułów oraz, być może, poprosić o pomoc kogoś kto lubi prace plastyczne.

W imieniu ks. Proboszcza parafii św. Ap. Piotra i Pawła zapraszamy uczniów klas 0-VIII do udziału w konkursie „Modlę się na swoim różańcu”.

Szczegóły umieszczone są w regulaminie.

Wszystkim uczestnikom życzymy, aby konkurs ożywił potrzebę udziału w nabożeństwach różańcowych i zaowocował w życiu częstym odmawianiem modlitwy różańcowej.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU "MODLĘ SIĘ NA SWOIM RÓŻAŃCU"

I Cele konkursu:

1. Rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów u uczniów.

2. Pobudzenie wyobraźni i pomysłowości dzieci i młodzieży.

3. Dostarczanie dzieciom możliwości przeżywania przyjemności i radości z efektów swojego działania w gronie rodzinnym.

II. Techniki i format pracy:

1. Praca przestrzenna z wykorzystaniem najróżniejszych metod i pomysłów na wykonanie różańca np. z orzechów, kasztanów, żołędzi, fasolki, jarzębiny, kukurydzy itp.

III. Zasady konkursu:

1. Uczestnicy wykonują pracę przestrzenną zgodnie z hasłem: "Modlę się na swoim różańcu"

2. Konkurs będzie przebiegał kategorii wiekowej: 0-IV i V-VIII

IV. Kryteria oceny prac: Jury powołane przez organizatorów konkursu przy ocenie będzie brać pod uwagę:

– poprawność wykonania różańca,

– estetykę wykonania,

– pomysłowość,

– włożony wkład pracy.

Podpisane prace należy dostarczyć organizatorom konkursu w szkole do p. Małgorzaty Lis, p. Marcina Ziemkowskiego i p. Ewy Witkowskiej-Fanslau.

Termin oddania prac: do dnia 30.10.2023r.

Rozstrzygnięcie konkursu: II niedziela listopada.